HİSAR INTERCONTİNENTAL HOSPİTAL

Alemdag Cad. Site Yolu No: 7 Pk.34768
Ümraniye İstanbul
Tel: (0216) 524 13 00 (Pbx)
Web : www.hisarhospital.com
Eposta : kurumsalpazarlama@hisarhospital.com

Hisar Intercontinental Hospital yaptığı özel organizasyonlar, eğitimler ve seminerlerle dikkatleri üzerine çekiyor. Her iki boğaz köprüsünden ve çevre yollardan kolayca ulaşılabilen hastane, güler yüzlü ekibiyle hasta memnuniyetini ön planda tutuyor. 2005 yılında kurulan hastane, uluslararası standartlardaki teknolojik alt yapısı ve uzman kadrosuyla kuruluşunun ilk yılında dünya çapında lider organizasyon Joint Commission International tarafından akredite olarak, uluslararası çapta bir hastane olduğunu kanıtlamış.

Hastane, iç hastalıklarından kalp ve damar hastalıklarına, kadın hastalıkları ve doğumdan saç ekim merkezine,nükleer tıp bölümünden hiperbarik oksijen ünitesine kadar tıbbın her alanında hizmet veriyor.

27 bin 330 m2 kullanım alanına sahip binasında hizmet veren hastanenin 7 ameliyathanesi, toplamda 45 yataklı yoğun bakımı ve 110 yatak kapasitesi bulunuyor. 9 şiddetinde depreme dayanıklı olarak inşa edilen Hisar Intercontinental Hospital binası, 144 güvenlik kamerası ile 24 saat görüntüleme ve kayıt imkanı, 36 önemli kapı kart giriş sistemi, interaktif yangın algılama ve ihbar sistemi ile akıllı bina özelliklerine sahip.

Aynı zamanda, LIS (Laboratuvar Bilgi Sistemleri) ve PACS gibi hastane bilgi sistemine entegre gelişmiş sistemler, PYXIS ilaç yönetim sistemi, Türkiye’de ilk defa kullanılan renkli ekranlı buhar sterilizatörü gibi üstün teknolojik özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Hastalarına 5 yıldızlı otel odası kalitesi sunan Hisar Intercontinental Hospital’da, hastane bilgi sistemine entegre multimedya (internet, oyun, DVD, telefon, radyo) sistemi sayesinde hastalara gerekli bilgi akışı sağlanabiliyor.


Acil Servis
Ağız ve Diş Hastalıkları (7/24)
Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Check-up Ünitesi
Çocuk Cerrahisi ve Ürolojisi
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Dermotoloji Lazer
Enfeksiyon Hastalıkları
Endoskopi Lab.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Gastroenterohepatoloji
Genel Cerrahi
Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz
Göğüs Cerrahisi
Göğüs Hastalıkları
Göz Sağlığı ve Hastalıkları
Hiperbarik Oksijen Tedavisi
İç Hastalıkları
İnterfilite (Kısırlık)
Kadın Hastalıkları ve Doğum (7/24)
Kalp Damar Cerrahisi
Kardiyoloji
KBB
Klinik Lab.
Nefroloji
Nöroloji
Nükleer Tıp
Nöroşirürji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
Obezite Polikliniği
Ortopedi ve Travmatoloji
Patoloji – Sitopatoloji
Pediatrik
Kardiyoloji
Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
Psikiyatri ve Klinik Psikoloji
Radyoloji
Saç Çözümleri
Uyku Lab.
Üroloji
Yoğun BakımlarAcıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş., AIG Hayat Sigorta A.Ş., Ak Sigorta A.Ş., Allianz Sigorta A.Ş., Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi, Axa Oyak Sigorta A.Ş., Başak Groupama Sigorta A.Ş., Demir Hayat Sigorta A.Ş., Ergo İsviçre Sigorta A.Ş., Genel Yaşam Sigorta A.Ş., Güven Sigorta A.Ş., Işık Sigorta A.Ş., Mds Medikal Danışmanlık Servisi, Yapı Kredi Sigorta A.Ş., Ak Emeklilik A.Ş (Promed), Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş., Ankara Sigorta Emeklilik (Promed), Aviva Hayat ve Emeklilik A.Ş (Med-Net), Başak Emeklilik A.Ş., Koç Allianz Emeklilik A.Ş., S.O.S Internatıonal Ambulans Servisi Ltd. Şti., Yapı Kredi Emeklilik A.Ş., Akbank (Taş) Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Asya Katılım Bankası A.Ş., Esbank